پین سایت ، برترین شرکت طراحی سایت در کرج و تهران

شرکت طراحی وب سایت پین سایت با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی وب سایت در کرج و تهران در حیطه های مختلف شرکتی، خبری، تبلیغاتی، ورزشی، رستوران و طراحی سایت فروشگاهی ، همواره تلاش خود را در ارائه وبسایتی با کیفیت با قیمتی رقابتی نموده است.

پین سایت که از شرکتهای مطرح طراحی سایت در کرج می باشد، ارائه دهنده سایتهایی کاملا داینامیک و پویا می باشد که شما را در امر مدیریت آسان وب سایتتان بدون نیاز به شرکت طراحی کننده وب سایت یاری می رساند.

شرکت طراحی سایت پین سایت ، نمونه ای کامل از سالها اطمینان، تخصص و کیفیت است که با طراحی اختصاصی وب سایت شما، مطابق با سلیقه و حیطه کاریتان، شما را سرآمد رقبایتان می کند.

مزایای طراحی سایت

آیا شما مدیر یک شرکت یا یک کسب و کار هستید و هنوز وب سایت ندارید؟

دنیای پیش رو، دنیای ارتباطات و تغییر در سبک شناخته شدن است، شما هرچند کسب و کاری بزرگ را پایه ریزی کنید، تا زمانیکه دنیا شما را نشناسد، تجارت شما گویی وجود ندارد!

صاحبان کسب و کار چه بزرگ و چه کوچک نیاز به ارتباط مستمر با مشتریان ، کسب و کارها و حتی رقبای خود هستند، شما نمیتوانید بگویید کسب وکاری را راه اندازی کرده اید در حالی که در دنیای بزرگ اینترنت اثری از معرفی آن نباشد، اثری از محصولات و خدمات شما نباشد… 

روزگار، روزگار ارتباطات آنلاین است، مشتریان شما وقتی میخواهند به دنبال محصولی یا خدمتی بگردند، راحتترین مسیر برایشان جستجو در اینترنت و پیداکردن شرکت هدف است، حال اگر رقبای شما سایت داشته باشند ولی شما نه.. طبیعتا افراد یا شرکت هایی که میتوانند مشتری وفادار شما باشند به سمت شرکتهای رقیب روی می آورند و کسب وکار شما در آینده ای نزدیک با شکست مواجه میشود.

در کمترین حالت، حتی اگر شما مشتریان هدف خود را داشته باشید، وب سایت به مشابه ویترینی است که شرکت شما را بزرگتر و دستیابی به آن را برای مشتریانتان آسانتر می کند.

 

برخی از خدمات طراحی سایت پین سایت

طراحی سایت در کرج به صورت حرفه ای و کاملا داینامیک

طراحی سایت در کرج

برخی از ویژگی های طراحی سایت پین سایت

 • طراحی کاملا ریسپانسیو

سایت ریسپانسیو سایتی است که در دیوایس های مختلف نظیر موبایل و تبلت و دسکتاپ به درستی و راحتی قابل مشاهده باشد، شرکت طراحی سایت پین سایت، اصول طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو را در تمامی سایتهای خود رعایت میکند.

نکته مهم اینکه شرکت گوگل از سال 2015 ، طراحی واکنشگرا را از عوامل رتبه بندی سئو اعلام کرده است.

 • طراحی cross browser
  با توجه به وجود مرورگرهای مختلف و افراد مختلفی که تمایل به استفاده از browser های مختلف دارند، نمایش یکسان سایت در مرورگرهای مطرح حائز اهمیت است، پین سایت اصول طراحی cross browser را رعایت میکند.
 •  
 • سرعت و بازدهی
 • مهم است که سایت شما از لحاظ سرعت لود دارای عملکرد مناسبی باشد، به گونه ای که کاربر برای بازکردن صفحات و سایت شما، زمان زیادی را صرف نکند. در پبن سایت ما این مهم را رعایت میکنیم تا نرخ خروج از سایت را به حداقل برسانیم.

 • طراحی اختصاصی
 • ظاهر سایت برای مخاطبانش بسیار حائز اهمیت است، اینکه دسترسی به لینکها سریع باشد و کاربر به راحتی آنچه که میخواهد را بیابد علاوه بر مبحث زیبایی شناسی و متدهای طراحی روز میتواند تاثیر زیادی در جذب مخاطبان داشته باشد، تیم طراحی سایت پین سایت ، سلیقه شما را با متدهای جدید طراحی تلفیق میکند تا سایت شما را سرآمد همکارانتان کند.
 •  
 • استفاده از تکنولوژی های روز
 • دانش برنامه نویسی هر روز در حال پیشرفت است، عدم سازگاری با آن ، مشکلاتی را نظیر پایین آمدن سرعت سایت نسبت به سایر سایتها، دشواری در توسعه سایت در آینده و…به وجود می آورد ، ما همواره در تلاشیم آخرین تکنولوژی ها را برای رسیدن به اهدافمان به کار گیریم.
 •  
 • امکان توسعه وب سایت به صورت دائمی، ارزان و سریع
 • نیازهای کاربران و شرکتها به طور مداوم در حال تغییر است، بسیار مهم است که شما هر زمان که بخواهید بتوانید سایت خود را با نیازهاتون هماهنگ کنید، شرکت طراحی سایت پین سایت به راحتی این راه را برای شما هموار میکند.
طراحی سایت در کرج2

پشتیبانی

همراه همیشگی مشتریان از شروع پروژه تا هر زمان که شما بخواهید

طراحی سایت در کرج 3

امنیت

امنیت اطلاعات شما با بک آپ گیری زمان بندی شده ی سرورهای قدرتمند ما

طراحی سایت در کرج 4

قیمت رقابتی

ما همواره بر اصل کیفیت به همراه قیمتی رقابتی در مقایسه رقبا تاکید کرده ایم

طراحی سایت در کرج 5

کیفیت و پویایی

سعی ما همواره بر ارائه سایتی است که در عین کیفیت بالا، مدیریتی آسان داشته باشد

026-32601 داخلی 4

[email protected]

ثبت سفارش طراحی سایت

برای دریافت تخفیف، در هنگام تماس، نحوه آشنایی با شرکت را از طریق سایت pinsite.ir اعلام کنید