شرکت طراحی سایت پین سایت با سابقه قریب به 16 سال، و با به کارگیری متخصصین با سابقه در امر طراحی سایت , و با نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای و باکیفیت، آماده همکاری با شرکت ها و ارگان ها می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون استفاده از موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و البته ورود به دنیای گسترده اینترنت، تمام کسب و کارها، بهترین راه ورود به این دنیای آنلاین را برای کسب مزیت رقابتی و برندینگ، طراحی سایت میدانند.

شرکت طراحی سایت پین سایت سالهاست که هدف خود را بر پایه ایجاد سایتهایی با طراحی اختصاصی و داینامیک و با رعایت تمام اصول و استانداردهای طراحی سایت قرار داده است تا شما را در مسیر شناخته شدن همراهی کند.

تیم طراحی پین سایت، تمام سایتهای خود را به صورت ریسپانسیو با قابلیت واکنش گرایی در تمام دیوایس های موجود و به صورت Cross Browser (مشاهده یکسان در تمام مرورگرها ) ، داینامیک و با پنل مدیریتی ساده در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ما به مشتریان برای طراحی سایت ، دو استراتژی ارائه میدهیم:

1- طراحی سایت با استفاده از cms اختصاصی شرکت 

2- طراحی سایت با استفاده از cms های آماده مثل وردپرس

 

نمونه کارهای طراحی سایت پین سایت

آنچه بیش از پیش ما را تشویق میکند تا همیشه همراه با آخرین تکنولوژی در کنار شما باشیم، سیر مشتریانی است که با رضایت و حضور همیشگیشان به ما دلگرمی میدهند. 

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت پین سایت را در زیر مشاهده میکنید.

توجه داشته باشید که به دلیل  تغییر در سبک طراحی ها در طی سالهای گذشته، ما تنها نمونه کارهایی که با سبک روز همگام هستند را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم.

026-32601 داخلی 4

info@pinsite.ir

ثبت سفارش طراحی سایت

برای دریافت تخفیف، در هنگام تماس، نحوه آشنایی با شرکت را از طریق سایت pinsite.ir اعلام کنید