تم شرکتی شماره 1

مشخصات کلی وب سایت:

  • طراحی گرافیک اختصاصی
  • طراحی وب سایت دو زبانه
  • طراحی به صورت ریسپانسیو
  • استفاده از wordpress

نوع سایت : سایت شرکتی

نام سایت : تم شرکتی شماره 1

شرکت طراحی سایت پین سایت در راستای کاهش هزینه های مشتریان، اقدام به طراحی تم آماده نموده است تا مشتریانی که میخواهند با هزینه کمتر سایت کاملی داشته باشند از این امکان بهره مند شوند.

تم های شرکتی معمولا جهت معرفی خدمات و نمونه کارها یا محصولات شرکت به صورت پایه و همچنین جهت معرفی بیشتر شرکت و دسترسی سریعتر به اطلاعات تماس و آدرس آن شرکت به کار می رود، حداقل نیاز یک شرکت در مرحله اول بازاریابی و تبلیغات، ایجاد یک وب سایت شرکتی جهت معرفی خود می باشد. ضمن اینکه این وب سایت میتواند همانند چشم انداز و ویترینی برای معرفی بهتر آن شرکت باشد.

تم های شرکتی را معمولا از تم های ساده انتخاب میکنند که کاربران سایت به راحتی بتوانند به امکانات مدنظر خود دسترسی پیدا کنند، تم ای که در تصویر روبرو مشاهده میکنید با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده و مدیریت آن بسیار ساده می باشد، بنابراین به راحتی میتوانید اطلاعات آن را به روز کنید و آخرین مطالب خود را همیشه در وب سایت خود قرار دهید تا در عین اینکه یک وب سایت شرکتی خوب دارید ، مشتریان شما با یک سایت پویا روبرو شوند که اطلاعات آن همیشه آپدیت خواهد بود.

در این تم، که به صورت داینامیک است، امکان تغییر رنگ سازمانی وجود دارد ولی طرح کلی با همین نما به فروش می رسد.

  • برخی از امکانات پروژه: مدیریت منو – مدیریت اسلایدشو – مدیریت لوگو – مدیریت شبکه های اجتماعی- مدیریت خدمات – مدیریت درباره ما – مدیریت صفحات – مدیریت اخبار یا بلاگ – مدیریت نمونه کارها – مدیریت ارتباط با ما – نقشه گوگل – فرم ارتباط با ما
تم شرکتی شماره 1

برچسب‌ها:

با کامنت گذاری ما را در ارائه آموزش بهتر یاری کنید

026-32601 داخلی 4

info@pinsite.ir

ثبت سفارش طراحی سایت

برای دریافت تخفیف، در هنگام تماس، نحوه آشنایی با شرکت را از طریق سایت pinsite.ir اعلام کنید