طراحی سایت صنایع غذایی کوهیار-اسپرسا

مشخصات کلی وب سایت:

  • طراحی گرافیک اختصاصی
  • طراحی وب سایت چهار زبانه زبانه
  • طراحی به صورت ریسپانسیو
  • استفاده از cms اختصاصی شرکت / برنامه نویسی اختصاصی
  • تکنولوژی های مورد استفاده : zend framework – php – html5 – css3

نوع سایت : سایت شرکتی

نام سایت : سایت اسپرسا

سایت اسپرسا در سال 1398 با  هدف  ارائه و معرفی خود و محصولات شرکت در زمینه تافی، شوکوبار، تافی ترش بوجود آمده است، این شرکت دارای بیش از 35 سال سابقه در صنعت غذایی کشور از سال 1359 می باشد دارای ایطوهای مختلف می باشد. و دارای تمام مجوزهای بهداشتی از سازمان غذا و دارو است . صنایع غذایی کوهیار که با نام اختصاری اسپرسا شناخته میشود تولید کننده انواع تافی مغزدار با طعم های مختلف ، شوکوبار در بسته های 500 و 1000 گرمی و طعم های کاراملی و نارگیلی و تافی ترش با طعم های انار، سیب ترش و زغال اخته و … می باشد.

شرکت طراحی سایت پین سایت ، در طراحی و پیاده سازی این پروژه با برگزاری جلسات مذاکره و بررسی نیازها، طراحی طرح اختصاصی ، گرفتن تائیدیه طرح اختصاصی ، شروع پیاده سازی، تحویل اولیه پروژه، تست و بررسی نهایی پروژه و در نهایت تحویل نهایی پروژه ، سعی در جلب رضایت مشتری با استفاده از برنامه نویسی اختصاصی نمود.

  • برخی از امکانات پروژه: ماژول اسلایدشو، ماژول مدیریت گالری، ماژول ارتباط با ما، ماژول محصولات و دسته بندی محصولات، ماژول زبان و ترجمه ، مدیریت لینک ها، مدیریت بلوک ها ، مدیریت شبکه های اجتماعی – مدیریت منوی نامحدود و مدیریت صفحات نامحدود می باشد.

شرکت طراحی پین سایت افتخار سایت صنایع غذایی کوهیار-اسپرسا و همکاری با این گروه را از ابتدا تا زمان تحویل پروژه داشته است.

سایت صنایع غذایی کوهیار-اسپرسا

برچسب‌ها:

با کامنت گذاری ما را در ارائه آموزش بهتر یاری کنید

026-32601 داخلی 4

info@pinsite.ir

ثبت سفارش طراحی سایت

برای دریافت تخفیف، در هنگام تماس، نحوه آشنایی با شرکت را از طریق سایت pinsite.ir اعلام کنید